Katru gadu Adam Decolight izdod produktu katalogu. Piedāvājam iegādāties dekoratīvo apgaismojumu sākot no LED virtenēm, līdz pat individuāli izstrādātiem 3D LED projektiem. Lai iepazītos ar produktu klāstu, spied uz KATALOGS.
Dekoratīvais apgaismojums kāzās - tendences 

        Pēdējo gadu laikā, dekoratīvā apgaismojuma izmantošana dažādu svinīgu pasākumu dekorēšanā, ir kļuvusi par modes lietu. Īpašu lomu dekoratīvais apgaismojums ieņem jaunākajās kāzu svinību dekorēšanas tendencēs. Izvēloties pareizo apgaismojumu, tas būs ne tikai funkcionāls, bet arī radīs īpašu atmosfēru un kalpos kā dekorācijas.

               Dekorēšanas iespējas ar apgaismojuma palīdzību ir plašas un dažādas. Ieturēt modernu kāzu stilu palīdzēs dažādas krāsainas vai mirgojošas spuldzītes, bet, ja vēlaties kāzas vintage stilā, tad griestu koka sijas lieliski izskatīsies, ja tiks dekorētas ar silti baltām spuldžu gaismām. Teiksiet Jā vārdu baznīcā? Tad īpašu siltuma un mājīguma atmosfēru radīs sveces un svečturi ar LED gaismām.

             Kvalitatīvs dekoratīvais apgaismojums kāzās piešķirs īpašu stilu kāzu fotogrāfijām, piešķirot tām romantisku noskaņu. Tā būs lieliska fona gaisma, kā arī novērsīs viesu skatienus no dažādām “slēpjamām” nepilnībām. Izvēloties dekoret svinības ar dažādiem gaismas akcentiem, jums nebūs jāuztraucas par ziedu novīšanu vai dzīvās liesmas radītajiem riskiem, tie noteikti jūs nepievils!

Fona gaismas – dažādas LED spuldzīšu virtenes un aizkari lieliski akcentēs un uzsvērs jauno pāri pie svinību galda, kā arī radīs zvaigžņotas debess iespaidu, dekorējot griestus. Šobrīd aktuāli ir apvienot spuldzīšu virtenes kombinācijā ar audeklu, radot slēptu fona gaismu.


Gliteri – papildus spožums un vizuļi dekorācijās. Ar vien vairāk klienti izvēlas kombinēt LED spuldzīšu aizkarus vai virtenes ar gliteriem. Gliterus izmanto arī foto sienas veidošanai, kā arī galda dekoratīvajā noformējumā. Gliteri pieejami dažādās krāsās un saules gaismā īpaši izceļas ar savu krāsu spēli.


Ārtelpu izgaismošana – plašas dekorēšanas iespējas ir ar LED gaismu virtenēm, no kurām var ietērpt svinību vietas ārpus telpām, kokus, teltis, jumtus, sienas. Ārtelpām ražo LED virtenes, kas ir mitrumizturīgas, līdz ar to arī lietus laikā vai rīta rasā šīs virtenes pildīs savu funkciju.


Industriāls apgaismojums – droši var apgalvot, ka šī ir modes tendence 2017 Nr.1 ! Dažādas spuldžu virtenes un vintage spuldzes radīs īsto noskaņu un atmosfēru. Īpaši izcelsies diennakts tumšajā laikā, kad iedegsies ar savu silto, pieklusināto gaismu.


Mazie jāņtārpiņi – mazas, mazas spuldzīšu virtenītes, kas izdekorēs kā svētku galdu, tā paslēpsies garajā pļavas zālē. Virtenītes var darboties arī uz baterijām un ir viegli pārvietojamas, ievietojot stikla burciņās, ar tām var dekorēt arī ārtelpas.


Baloni ar LED gaismām – aizvietojot dzīvās uguns laternas ar LED gaismu baloniem, būsiet padomājuši par ugunsdrošu dekoru jūsu kāzās! Tomēr, domājot par dabu un dzīvniekiem, iesakām ar hēlija pildītos LED balonus nepalaist gaisā, bet droši piesiet svinību vietā, lai tie jūs priecē visu svētku laiku!


Lielformāta dekorācijas – joprojām aktuālas ir dažādas liela izmēra dekorācijas, gan dažādi gaismas dekori, gan lieli alfabēta burti, izgaismoti ar spuldzēm. No LED virtenēm un kabeļiem tiek veidotas dekorācijas kā lielas lustras,  eņģeļi, taureņi, tā pat arī no PVC bumbām veido sirds formas dekorus. Izvēloties šāda veida dekorus, tiks radīts neaizmirstams pārsteigums viesiem!


 

Raksts ir sagatavots, balstoties uz 20 gadus ilgo darbību svētku dekoratīvā apgaismojuma ražošanā un publiski pieejamajiem resursiem un attēliem par apgaismojuma tendencēm. 


0

Pirkumu grozs